Porównawcza - Comparative

Year Name Born Breeder Pedigree Sireline Damline
1927 Not held          
1928 Dywersja 1925 Behen Wallis II-Lutecja Wernet db Iliniecka
1929 Dywersja 1925 Behen Wallis II-Lutecja Wernet db Iliniecka
1930 Ikwa 1927 Janów Podlaski Koheilan I-Elstera Koheilan Adjuze db Szweykowska
1931 Kartoum 1928 Pompadour El Sbaa db-Kioumi El Sbaa db Asfoura db
1932 Kaszmir 1929 Janów Podlaski Farys II-Hebda Krzyzyk db Milordka
1933 Kaszmir 1929 Janów Podlaski Farys II-Hebda Krzyzyk db Milordka
1934 Kaszmir 1929 Janów Podlaski Farys II-Hebda Krzyzyk db Milordka
1935 Hazard 1930 Bezmiechowa Ricordo-Hadudi Abu Argub II db Woloszka
1936 Hadjar 1933 Dobuzek Hardy-Dydona Gessur db Ferida db
1937 Obozny 1933 Janów Podlaski Hardy-Ferja Gessur db Sahara db
1938 Markiz 1935 Breniów Kuhailan Kruszan db-Muftaszara Kuhailan Kruszan db Nedjme db
1939 Not held          

Derby

 

Year Name Born Breeder Pedigree Sireline Damline
1927 Sahiba 1924 Breniów Nana Sahib I-Donka Bairactar db Nedjme db
1928 Flisak 1924 Janów Podlaski Bakszysz-Elstera Ilderim db Szweykowska
1929 Dywersja 1925 Behen Wallis II-Lutecja Wernet db Iliniecka
1930 Hardy 1926 Janów Podlaski Ganges I-Gazella II Gessur db Gazella db
1931 Ikwa 1927 Janów Podlaski Koheilan I-Elstera Koheilan Adjuze db Szweykowska
1932 Jagoda 1928 Janów Podlaski Koheilan I-Kalina Koheilan Adjuze db Szweykowska
1933 Kaszmir 1929 Janów Podlaski Farys II-Hebda Krzyzyk db Milordka
1934 Labirynt          
1935 Ibn Nedjari 1931 Breniów Nedjari-Sahiba Nibeh db Nedjme db
1936 Rutbah 1932 Gumniska Nedjari-Djeballa Nibeh db Asfoura db
1937 Sagar 1933 Gumniska Kuhailan Kruszan db-Djeballa Kuhailan Kruszan db Asfoura db
1938 Jarema 1934 Derazne Madras-Dywersja Ibrahim db Iliniecka
1939 Urgence 1935 Gumniska Nedjari-Djeballa Nibeh db Asfoura db

Oaks

Year Name Born Breeder Pedigree Sireline Damline
1927 Sahiba 1924 Breniow Nana Sahib I-Donka Bairactar db Nedjme
1928 Hyrda          
1929 Dywersja 1925 Behen Wallis II-Lutecja Wernet db Iliniecka
1930 Djeballa 1926 Darrigan Djebel-Anchallah Nasr Ibrahim db Asfoura db
1931 Ikwa 1927 Janów Podlaski Koheilan I-Elstera Koheilan Adjuze db Szweykowska
1932 Mabrucha 1928 Bronice Pielgrzym-Thuja-Lysa Krzyzyk db Mlecha db
1933 Kostrzewa 1929 Janów Podlaski Koheilan I-Dziewanna Koheilan I Szweykowska
1934 Elsissa 1930 Bronice Floks-Arabja Ilderim db Milordka
1935 Mulatka 1931 Janów Podlaski Koheilan I-Elegantka Koheilan Adjuze db Gazella db
1936 Rutbah 1932 Gumniska Nedjari-Djeballa Nibeh db Asfoura db
1937 Sagar 1933 Gumniska Kuhailan Kruszan db-Djeballa Kuhailan Kruszan db Asfoura db
1938 Trophee 1934 Gumniska Kuhailan Kruszan db-Djeballa Kuhailan Kruszan db Asfoura db
1939 Ramajana 1935 Janów Podlaski Almanzor-Fryga II Agu Argub II db Gazella db